Merhaba, Ne Aramıştınız ?
Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

» Genel temizlik » Okul temizliği
Ev ve ofis temizğinizde ihtiyacınız olan her yerde; tavandan tabana genel temizlik hizmetlerimiz mevcuttur.Eviniz, Ofisiniz, Villa ve Şirketlerinizde Tavandan Tabana Detaylı Dezenfektanlı Ev Temizliği ve Ofis Temizleme Hizmetleri Vermekteyiz. Özel ve kamu kurumlarına günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik hizmetleri vererek, hijyen ortamlarda rahat ve huzurlu çalışmanızı sağlamaktadır. İdari personel odaları, öğretmen odaları, sınıflar, koridor, merdiven, tuvaletler, spor salonu, yatakhane, yemekhane, kantin, bahçe ve çevre temizliği yapılır.
» Fabrika temizliği » Mağaza temizliği
Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Mağaza temizliği müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir konudur. Mağazanıza alışveriş yada başka bir hizmet almak içine gelen müşterilerinizin temiz ve şık görünüme sahip bir mekandan ihtiyaçlarını karşılamaları, hem sizin sağlıklı bir ortamdan ürünlerinizi satmak hem de mağazanıza gelen müşterilerinizin mağazanın temizliğinden etkilenip tercih sebebi olmanızı sağlamak amacı ile mağazanızı temiz tutmak gerekmektedir.
» Ofis temizliği » Hastane temizliği
Ofis temizliği alanında da hizmet veren şirketimiz ofisinizde size rahat ve temiz çalışma ortamları hazırlamaktadır. Ofislerde bilgisayarların temizliği wc ,mutfak ve ıslak zeminlerin temizliğinde hijyen kuralarına uyulması bakteri yuvalarının yok edilmesi dikkat isteyen konulardır bu konularda sizlere yardımcı oluyor ve bilgilendiriyoruz.. TEYAP Sosyal Hizmetler, Hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.
» Cam temizliği » Villa Temizliği
Her çeşit dış cephe cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Villa Temizliği : Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz Villa Temizliği Alanında'da Hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır .
» İnşaat sonrası » Cami temizliği
Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir.Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. Halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlik işlemlerini kapsar. Verdiği ibadethane temizliği kapsamında koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.Cami ve ibadethane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir.Dolayısıyla bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır.
» Avm temizliği » Yangın sonrası
Alışveriş Merkezi (AVM) temizlik uygulaması, dış cephe temizliği, cam temizliği, dış cephe cam temizliği, ofis temizliği, mağaza temizliği gibi birçok temizlik uygulamasını barındıran bir temizlik hizmetidir. Bu nedenle Bu tür alanların kesinlikle temizlik şirketlerine yaptırılması gereklidir.Alışveriş temizliği hizmetinde deneyimli olan temizlik elemanlarımız ve TSE belgeli temizlik ürünlerimiz ile insanları rahatsız etmeden, gerektiğinde vinç, örümcek vinç, asma sepet gibi aletlerinde yardımı ile güç olan bu hizmeti dikkat ve itina ile kolayca sağlamaktadır. Yangın sonrası temizlik çok zordur, ortamın tepeden tırnağa temizlenmesi gereklidir. Teyap Sosyal Hizmetler , yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik gibi birçok küçük afetler sonucu oluşan kirliliği ortadan kaldırmak için yangın sonrası temizlik hizmeti sağlamaktadır. Teyap Sosyal Hizmetler , yangın sonrası oluşan kaba pisliği ortadan kaldırıp, sonrasında mekânın A'dan Z'ye en ince ayrıntısına kadar ince temizliğini sağlamaktadır.İçeriği Paylaş: